درباره خوابگاه طراوت

با توکل به خدا و با گذشت بیش از یک دهه سابقه ی درخشان خوابگاه دخترانه طراوت با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تهران، مسئولین این خوابگاه مصمم بوده اند با تلاشی مستمر و پیگیر سعی در ایجاد فضایی با طراوت و آرام و بدون دغدغه در کلان شهر تهران و با توجه به هزینه های سرسام آور زندگی خصوصن در بخش مسکن، برای هموطنان فرهیخته کارمندان، دانشجویان و میهمان عزیز شهرستانی که برای انجام کارهای اداری، درمانی و گردشگری، به این شهر می آیند، فراهم آورند. 

حق شماست که با فراغ بال و بدون هیچ دغدغه فکری ای به کار و تحصیل و گردش بپردازید تا با آرامش کافی به پیشرفت این سرزمین بیندیشید و عمل کنید. 

و اما....

راستی چطور می شود در جمعی یا گروهی وارد شد و مدت ها با موفقیت در کنارشان زندگی کرد؟ دنیای ما پر از گروه های مختلف فرهنگی، هنری، کاری، و …. است که نمی توانیم به راحتی و به دلیل اینکه ناراحتمان می کنند از آنها بگذریم. اگر بخواهیم هدف های مشترکی با گروهی که با آنها کار، یا زندگی می کنیم داشته باشیم یقیناً موفقیت ما و گروه را تضمین کرده ایم. ما نمی توانیم در این عالم زندگی کنیم بدون اینکه بخواهیم عضو گروهی بشویم. ممکن است این گروه یک تعداد دو نفره باشد، یا ده نفره، یا بیشتر، مسأله این است که یاد بگیریم هدف مشترک داشته باشیم و در جهت هدف مشترک کوشا باشیم. هدف را ما تعیین می کنیم. من و شما دانشجو، کارمند و مهمان عزیز که با هم در یک خوابگاه تصمیم گرفته ایم در کنار هم باشیم. هدف ما می تواند خیلی ساده باشد، آسایش و راحتی بغل دستیمان. به همین راحتی و سادگی.

مجوز های خوابگاه طراوت